Web
Tasarım
Hizmeti

Varesma Dijital Logo Siyah Transparent

Web Tasarım Nedir?

Web tasarım ile projelerinize, işletmelerinize hayallerinizdeki, müşterilerinizin ve rakiplerinizin hayranlıkla bakakalacakları web sitenizi tasarlıyor, baştan sonra optimize ediyoruz. İsteğinize göre Google haritaları, randevu sistemleri, mail otomasyonları, sipariş altyapıları kuruyor, anahtar teslim şekilde sizlere sunuyoruz.

Antalya Web Tasarım
Antalya Site Yapımı

İnsanlara Güven Verir…

Onlarca müşterinin sırf web siteniz kötü gözüktüğü için, altyapıları çalışmadığı veya siteden hızlı bir şekilde aksiyon alınamadığı için kaçtığını düşünün. Kötü olurdu değil mi? Sizlere bu konuda en sağlam çözümü sunuyoruz.

Web Tasarım Ne İşe Yarar?

01

Potansiyel müşterilerinize güven verir ve doğal olarak satışlarınızda artışlar gerçekleşir.

02

İşletmenizin, projenizin imajını korur ve temsil eder. Aynı zamanda yükseltir.

03

Müşterilerinizin siteniz üzerinden hızlı bir şekilde aksiyon almasına ve kullanıcı deneyiminin artmasına yol açar.

04

Yaptığınız işi, projeyi ve hedeflerinizi net ve açıklayıcı bir şekilde sunabilirsiniz.

Çalışmaya Başlayalım mı?

Bizimle görüşerek rakiplerini kıskandıracak bir web sitesi yaptırmak ister misin?

Antalya Web Site Yapımı

Web Tasarım Örnekleri Nelerdir?

Web tasarım alanında her türlü sektör için örnekler bulunmaktadır. Bu hususta sektörünüzle alakalı web tasarım örnekleri almak, kafanızda hem tasarım hem süreç hakkında bilgi almak için Varesma ekibiyle iletişime geçebilir, plan yapabilirsiniz.

Web Tasarım Örnekleri

Web Tasarım Nasıl Yapılır?

Web tasarımı yapabilmek için öncelikle yazılım dillerine ve web sitesi yapımında kullanılan altyapılara hakim olmak gerekmektedir. Genellikle altyapı olarak Wordpress, Figma, Shopify, Wix ve benzeri altyapılar kullanılır.

Bununla beraber yapılan web tasarım projelerinde ekstra ürün alışverişi, randevu ve benzeri otomasyonların entegrasyonları konusunda da bilgili olunması gerekmektedir. Örneğin Wordpress tabanlı bir web sitesinde alışveriş otomasyonları için WooCommerce kullanılabilir, tasarım için ise Elementor veya benzeri sayfa oluşturuculardan yararlanılabilir.

Web Tasarım Fiyatları Ne Kadar?

Web tasarım fiyatları yaptırmak istediğiniz projenin detaylarına göre şekillenmektedir. Örneğin yaptıracağınız web sitesinin kaç adet sayfasının olacağı, kaç adet ürün bulunacağı gibi unsurlar fiyatı direkt olarak etkilemektedir.

Bununla beraber kullanılacak altyapı, istediğiniz ekstra randevu, harita, sipariş ve kargo otomasyonu gibi detaylarda fiyatı direkt olarak etkilemektedir.

Web tasarım hizmeti için fiyat almak isterseniz Varesma Dijital ile iletişime geçerek fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Web Tasarım Programları Nelerdir?

Web tasarım yapmak isteyenler için kullanılabilecek pek çok farklı program, araç bulunmaktadır. Örneğin vektör ve resim tasarımları için Adobe Photoshop ve Illustrator kullanılabilir. Bunun haricinde web tasarımı yapacak kişinin HTML, CSS & JS gibi dillere de hakim olması gerekir.

Web Tasarım Araçları Nelerdir?

Web tasarım araçları günümüzde projeye göre değişiklik gösterebilir. Arayüz tasarımları için kullanılan aracı programların yanında yeterli gereksinimlere sahip bir bilgisayar, uyumluluk testi için bir telefon ve duruma göre çizimler için tablet gibi fiziksel araçlara ihtiyaç duyulabilir.