Sosyal
Medya
Yönetimi

Varesma Dijital Logo Siyah Transparent

Sosyal Medya Yönetimi Nedir?

Sosyal medya işletme hesaplarınız için haftalık & aylık post ve reels planlamalarınızı düzenliyor, Meta reklamlarınızı yönetiyor ve birebir danışmanlık sunuyor, tüm sosyal medya hesaplarınızı yönetiyoruz.

Varesma Sosyal Medya Instagram
Sosyal Medya Funnel

Meta Reklamları Nedir?

Meta reklamları, Intagram ve Facebook platformları üzerinde işletmenizle en alakalı hedef kitleyi bulmanıza, karşılarına çıkmanıza olanak sağlar.

Örneğin 39 milyon Türk Instagram kullanıcısı arasından sadece Antalya’da bulunan 162 bin adet sektörünüzle ilgilenen kişiye reklam verelim. Kişilik özellikleri, davranışları, yaş ve cinsiyeti gibi ince filtrelemeler sonucunda 33 bin sayfa ziyareti alırsak buda bize binlerce müşteri kazandırır.

Antalya Sosyal Medya Uzmanı

Uzun Vadeli Müşteriler

Ziyaretçilerinizi, takipçilerinizi uzun vadeli sadık müşterilerinize çeviren bir sosyal medya döngüsü kuruyoruz. Varesma Dijital olarak sizin de sosyal medyada yerinizi almanız için çözüm oluyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi Ne İşe Yarar?

01

Marka bilinirliğinizi hem sosyal medyada hem de insanlar arasında arttırır.

02

Sadık ve düzenli müşteriler elde etmenize, işletmenizi büyütmenize olanak sağlar.

03

Sektörünüzle en ilgili kesime ulaşmanızı, minimum maliyet ile maksimum performansta dönüşüm almanızı sağlar.

04

İş süreçlerindeki verimliliği artırmak için müşterilerinizle doğrudan iletişim kurun ve onların beklentilerini öğrenin.

Çalışmaya Başlayalım mı?

Bizimle görüşerek sosyal medyada sektörünüzde birinci sıraya yükselmek ister misin?

Sosyal Statu 1

Sosyal Medya Yönetimi Nasıl Yapılır?

Sosyal medya yönetimi yapılırken öncelikle çalışacağınız platformun algoritmasını çok iyi bilmeniz gerekmektedir. Instagram, Tik Tok, Facebook ve benzeri bütün sosyal medya platformlarının farklı algoritmaları bulunmaktadır.

Çalışma gerçekleştirilecek platformun algoritmasına yönelik içerik üretimi, şablon hazırlıkları, içerik zamanlaması ve planlaması yapıldıktan sonra gelen yorumların, mesajların tek tek cevaplanması ve yönetilmesi gerekir.

Bununla beraber ekstra olarak çalışma yapılan platforma hedef kitlenize yönelik reklamlar çıkılarak hızlı bir şekilde etkileşim arttırılmalıdır.

Marka Bilinirligi

Sosyal Medya Yönetimi Programı Nedir?

Sosyal medya yönetiminde en önemli hususlardan birisi sürekli güncel kalmaktır. Bundan ötürü sosyal medyaların yönetiminde özel bir program hazırlayarak planlı programlı bir şekilde maksimum performansa gidilmelidir.

Yapılacak program hedef kitleyi sıkmamalı, ilgisini çekmeli ve en önemlisi düzenli olmalıdır. Hedef kitlenizin size takipçi ve müşteri olarak geri dönebilmesi için programa sadık kalınmalıdır.

Sosyal Medya Yönetimi Fiyat Skalası Nedir?

Sosyal medya yönetimi, fiyat konusunda değişken bir sektördür. Varesma ile yapacağınız sosyal medya yönetimi çalışmasında sizin özel isteklerinize, hedef kitlenize ve sektörünüze yönelik özel bir program ile plan oluşturuyoruz ve fiyat bandını buna göre belirliyoruz.

Bunun üstüne ekstra olarak reklam çıkmak isterseniz sosyal medya yönetiminin yanında reklam maliyetlerini de gözden çıkartmanız gerekir.