Müşterilerinize Kolaylık Sağlayın

İşletmenize QR Menü Sistemi Getirelim!

Varesma İletişim QR
+100

‘den fazla işletme QR menü kullanıyor

+

Ürün ekleme imkanı

+

Mutlu müşteri

Maliyetsiz bir menü oluşturma

QR Menü aracılığıyla sürekli değişen kataloglarınıza, fiyatlarınıza para harcamanıza gerek yok. Garsonlarınız yeni gelen müşterilere sadece “QR menümüze göz atabilirsiniz” demesi yeterli.

1 e1641421895800

İşletmelere

2 e1641422001514

Kafelere

3 e1641421974755

Restoranlara

7/24 aktif bir menü

Güncel ve güzel tasarımlı QR menüler

NEDİR BU?

QR Menü Nasıl Yapılır?

Sizlere özel bir alan adına, kendi sunucularımızda güvenle barınacak bir QR menü sistemi kuruyoruz. Kurduğumuz sistemin bütün yönetim panelini size devrediyor, nasıl kullanacağınızı, QR kodlarını, ürün fiyatlarını ve detaylarını nasıl düzenleyeceğinizi öğretiyor, ilk kurulumda sizin yerinize tamamen biz yapıyoruz.

Sonra ne yapacağız?

QR Menüler Restorana Nasıl Eklenir?

QR menü sistemini oturttuktan sonra oluşturduğumuz QR menülerde bulunan QR kodlarını bastırmamız gerekli. Tuzluk, peçetelik, masa kenarı gibi yerlere bu QR kodlarının stickerlarını yapıştırmanız gerekmekte. Bu konuda da Varesma ekibinden destek alabilirsiniz.

QR Menünüzü Yapalım mı?

Varesma ekibi olarak işletmenize katkıda bulunmak, QR menünüzü tasarlayıp hayata geçirmek isteriz. Sizde ister misiniz?

QR Menü Örnekleri

Varesma bünyesinde kullanabileceğiniz onlarca farklı QR menü örneği bulunmaktadır. Dilerseniz hazır örneklerimizden, dilerseniz size özel sıfırdan yapılmış bir tasarım ile QR menünüzü oluşturabiliriz.

qr menu ornegi

QR Menü Fiyatları Ne Kadar?

QR menü fiyatlarımız yapılacak çalışmaya, istediğiniz tasarıma ve özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlarımız 200 TL’den başlayarak istediğiniz özelliklere göre yükselmektedir.

Müşteriler İçin QR Menü Okutma

QR menünüzü okutmak için müşterilerinizin telefonunda hali hazırda indirilmiş olan QR okuyucu uygulamasını açmaları ve karekodu okutmaları yeterlidir.